Bomonti Hilton Zayıf Akım Sistemleri

Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi
 
829 odaya sahip olan ve 2013 sonunda kapılarını açması beklenen Hilton İstanbul Bomonti İstanbul’un en büyük oteli olacak.
Oda sayısı ve faaliyet alanı açısından İstanbul’un en büyük oteli olması planlanan Hilton İstanbul Bomonti, şehrin tam merkezinde, turistler için yeni bir merkez teşkil edecek olan eski Bomonti Bira Fabrikasının bulunduğu yere kurulmuş durumda.
 
Bu yeni tarihi miras alanı, ziyaretçilerine eğlence, yemek ve alışveriş imkanlarının yanı sıra bir müze ve sanat merkezi de sunacak. Aynı alanda bulunan Eforea Spa, müşterilerine 14 terapi odası, 400 metrekarelik bir fitness merkezi, açık ve kapalı havuzlar ve havuz barla hizmet edecek. Tesis, tüm bunlara ek olarak, 30 toplantı odası, en büyüğü 500 m2 olan 85 suit ve 34. katta bulunan bir executive lounge’a sahip.
 
Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Konferans Merkezi’nin kapılarını 2013 sonuna doğru açması bekleniyor. Konuklar, 829 oda ve suitin yanı sıra executive lounge, Spa ve açık ve kapalı birer havuza sahip fitness tesisinden faydalanacak. Otel, ayrıca butik mağazalar ve 24 saat açık restoran, lobi bar ve muhteşem çatı bar gibi yemek ve içecek seçenekleriyle hem İstanbulluların hem de turistlerin uğrak yeri olacak. Otelin iç tasarımı ve vizyonu dünyaca ünlü otel tasarım firması GA Design of London tarafından gerçekleştirildi.
 
Hilton Worldwide, İstanbul’da 57 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteriyor. Şirket, son yıllarda suriçi, Anadolu yakası, Haliç ve Avcılar’da (Zayıf Akım Sistemlerini KARADAĞ GRUBU yapmıştır.) açılan otellerin yanı sıra lüks Conrad İstanbul’a yapılan büyük yatırımla portföyünü şehrin dört bir yanını kapsayacak şekilde genişletti.

Yukarı Çık